Kariera w IRIS Telecommunication

Do naszego zespołu poszukujemy osób, które myślą innowacyjnie i strategicznie, mają odwagę działać inaczej, są entuzjastyczni i ten entuzjazm potrafią dzielić z innymi. Wspólnie chcemy tworzyć otwartą, bezpośrednią i pełną szacunku kulturę pracy, gdzie w prostej strukturze szybko podejmujemy decyzje.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej, międzynarodowej pozycji. W ramach spółek z grupy NOKIA, łączą nas wspólne wartości:

Szacunek to sposób, w jaki traktujemy się nawzajem i coś, na co chcemy zasłużyć w opinii otoczenia, dzięki swojej ciężkiej pracy. 

Osiągnięcia - powstają dzięki wspólnej pracy, ukierunkowanej na uzyskiwanie najlepszych wyników, dostarczanie doskonałych produktów i usług naszym klientom i odniesienie zwycięstwa na rynku.

Wyzwanie - W wyzwaniu chodzi o to, by nigdy nie spoczywać na laurach, zawsze starać się osiągać lepsze wyniki i bezustannie poddawać w wątpliwość obecny stan rzeczy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy.

Odnowa - opiera się na tym, jak rozwijamy się, jak rozwijamy naszą firmę i jak dokładamy starań do stworzenia przykuwających uwagę nowych produktów i usług. To nasz rozwój, nauka i postępy, a także droga w stawaniu się ekspertami w swoich dziedzinach i mistrzami w swojej pracy.

Stawiamy na ludzi z pasją, zaangażowaniem, energią, potencjałem oraz chęcią dalszego rozwoju. To nasi Pracownicy są naszym największym kapitałem. Szczególnie zwracamy uwagę na to, czy nasz obecny, a także potencjalnie przyszły pracownik mówi tym samym językiem wartości, a dzięki temu wpisuje się nasz firmowy kod DNA.
Stawiamy nacisk na wysoki poziom kompetencji naszego zespołu. Poszukujemy głównie specjalistów w dziedzinie zarządzania projektami (m.in. budowlanymi), a także osób z kompetencjami w zakresie projektowania oraz budowy sieci światłowodowych. W związku z dużym rozwojem Firmy, oferujemy naszym Pracownikom ekscytujące i wymagające zadania w dynamicznym środowisku pracy.

 

 

Aktualne oferty pracy

Jeśli chcesz razem z nami wspólnie budować dynamiczną firmę, aplikuj!